en-UShr-HR
Traži
21. srpnja 2018. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2010. » Program 2010 ::..   Prijava
Program "Dana E-medica" Bjelolasica 2010.  Program "Dana E-medica" Bjelolasica 2010. Minimiziraj

P  R  O  G  R  A  M


 Bjelolasica ~ 12. - 14. studenoga 2010.

Petak, 12. studenoga 2010.
 
  Dolazak i registracija sudionika
 
18.00
 
 - Pozdravi dobrodošlice i otvaranje "Dana E-medice ~ Bjelolasica 2010."
    Moderatori: Edin Kadić, Zlatica Šimunović, Antonela Cwyck Marić, Verica Elveđi
 

-

Edin Kadić (E-medica)
 

-

Davor Vidaković (Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
 

-

Zvonimir Stanić (CARNet)
 

Haris Jusufhodžić (BenQ)
 

 

  
 

-

 Edin Kadić -izvješće sa Worldwde Innovative Education Foruma održanog u Cape Townu

  -
-
-
-
Antonela Czwyk Marić (E-medica) – izvještaj o videokonferencijama
Zlatica Šimunović (E-medica) – Izvještaj o razmjenama učenika
Verica Elveđi (E-medica) - izvještaj o zajedničkim projektima
Ivana Paulin (E-medica) - Bilten E-medice
  Predstavljanje škola:
 

-

Makedonija
- Pomorska škola Zadar
- 2. Gimnazija Zagreb
- Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
   

 - Dogovor učenika i mentora o prezentaciji zajedničkih projekata
 - Večera i zajednička druženje


Subota 13. studenoga 2010.
 
  Predstavljanje škola
    Moderatori: Ivana Paulin, Marija Ćupić, Ljiljana Grginović, Biljana Balenović
Učenici:
8.00 - Medicinska škola Dubrovnik
8.05 - Medicinska škola Bjelovar
8.10   Škola za primalje Zagreb
8.15 - Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb
8.20 - Medicinska i kemijska škola Šibenik
8.25 - Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb
8.30 - Srednja škola Bedekovčina
8.35 - Zdravstvena škola Split
8.40 - Škola za medicinske sestre Vrapče
8.45 - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
 
  Zajednički projekti
    Moderatori: Snežana Žaja, Tea Carić, Ljiljana Jurlina, Danica Perše
Učenici:
9.00 -

Višejezični rječnik (Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)

9.15 -

Maslinovo ulje u medicini, prehrani, ekologiji, fizioterapiji (Medicinska i kemijska škola Šibenik, Medicinska Škola Dubrovnik, Zdravstvena Škola Split, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)

9.45 - Alergije (Škola za medicinske sestre Vrapče, Zdravstvena škola Split, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor)
10.00 -

Medicina za pomorce (Pomorska škola Zadar, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Zdravstvena škola Split)
 

10.30 -  Pauza
 
 

Zajednički projekti

    Moderatori: Rafaela Strsoglavec, Zdenka Vulić, Gordana Buble, Mirjana Kozina
Učenici:
11.00 -

Jednokratne ili platnene pelene (Škola za primalje Zagreb, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Zdravstvena škola Split, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)

11.30 - Problemi starije životne dobi  (Srednja škola Bedekovčina, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)
11.50 - Glazba na porodu  (Škola za primalje Zagreb, Zdravstvena škola Split, Srednja škola Pakrac)
12.05 - Kakav zrak udišemo u središnjem i zapadnom dijelu Zagreba  (Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb, II. Gimnazija Zagreb)
12.20 - Maloljetnička trudnoća  (Škola za primalje Zagreb, Zdravstvena škola Split)

 


Samostalni projekti:
 

12.50 - Neplanirane (neželjene) trudnoće (Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb)
13.00 - Ovisnost o internetu – film (Medicinska škola Bjelovar)

 

 
Pauza za ručak
 

    Moderatori: Anita Basioli, Marija Vržina, Vojislav Bošnjak, Marica Bakin Batnožić
Učenici:
14.00 - PTSP u stripu (Škola za medicinske sestre Bjelovar)
14.10 - Uporaba marihuane u medicinske svrhe (Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb)
14.20 - Staklene kosti   (Zdravstvena škola Split)
14.40 - Specifičnosti fizioterapijskog procesa kod osoba s ankiloznim spondilitisom (Zdravstveno učilište Zagreb)
14.50  

Rizik od infekcija koje se prenose krvlju (Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb)

15.05   Leukemije (Medicinska škola Bjelovar)
15.15   Medicina u umjetnosti (Zdravstvena škola Split)
15.25   Barok na tlu Europe (Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)
15.35 -

Zašto volimo klasične jezike (zdravstveno učilište Zagreb)

15.40   Mens sana in corpore sano / u zdravom tijelu zdrav duh ( Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb)
15.50 - Savršeno disanje (Medicinska škola Dubrovnik)
16.00 -

Razvoj kompetencija nastavnika – Komunikacija i ocjenjivanje - Alen Vukelić(Medicinska škola Rijeka)
 

SPORTSKE IGRE
 

 

Moderatori: Aleš Voh, Anita Mišković, Verica Tičina 
16.30 - "Nordic-Walking" – radionica - Aleš Voh (Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor)
17.30 - Walking - Aleš Voh (Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor)
 
21.00   Zajednička večera
 
22.00 - Ples i karaoke

Nedjelja 14. studeni 2010.
 

  - Moderatori: Verica Elveđi, Ivana Paulin, Josip Brusić, Edin Kadić
 
9.00 - Najava novih projekata
9.30 - Podjela potvrdnica i zahvalnica
11.00 - Završetak susreta
   
Zajedničko fotografiranje

    
 Zahvaljujemo za potporu projektu E-medica: Minimiziraj

  
© 2018 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation