en-UShr-HR
Traži
24. svibnja 2018. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2014. » Program 2014. ::..   Prijava
Program 8. "Dana E-medica 2014." - Terme Tuhelj  Program 8. "Dana E-medica 2014." - Terme Tuhelj Minimiziraj

 Zadnja promjena:  21/11/2014  01:12

P    R    O    G    R    A    M

 


21. -23 . studenoga 2014.

 

Petak, 21. studenoga 2014.
 
 12:00 - Registracija sudionika
14:00 - Ručak
15:30 - Sastanak koordinatora
 
16:00 - Predstavljanje škola
    Moderatori: Mirjana Kozina i Tatjana Papst
    16:00 - Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb
    16:05 - Medicinska škola Šibenik
    16:10 - Zdravstveno učilište Zagreb
    16:15 - Zdravstvena škola Split
    16:20 - Medicinska škola Varaždin
    16:25 - Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar
    16:30 - Pomorska škola Zadar
    16:35 - Medicinska škola Pula
    16:40 - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
    16:45 - Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor (Slovenija)
    16:50 - Medicinska škola Bjelovar
    16:55 - Medicinska škola Draginja Nikšić, Sremska Mitrovica (Srbija)
    17:05 - Srednja škola Čazma
    17:15 - Srednja zdravstvena šola Ljubljana (Slovenija)
    17:25 - Medicinska škola Beograd (Srbija)
    17:30 - Medicinska škola Dubrovnik
    17:35 - Srednja zdravstvena šola Celje (Slovenija)
    17:45 - Srednja škola Pakrac
    17:50 - Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto (Slovenija)
    17:55 - Srednja škola Viktorovac Sisak  
    18:00 - III. gimnazija Split
    18:10 - Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
    18:20 - Srenja škola Bedekovčina
    18:25 - dr. Ante Škaro (Poliklinika Leptir): Štitnjača i stres
         
19:30
 

-

Svečano otvaranje 8. Smotre "Dani E-medica 2014."
  - Zlatica Šimunović (E-medica): Zajednički učenički projekti
  - Natalija Šnidarić (E-medica): Razmjene učenika
  - Edin Kadić, voditelj projekta E-medica
  - Tomislav Novak, Terme Tuhelj
  - Haris Jusufhodžić, BenQ Austrija
  - Pozdravna riječ ravnateljica i ravnatelja škola organizatora Smote:
      - Asja Jelaković, Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb
      - Latinka Križnik, Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb
      - Davor Vidaković, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
  - Jasna Petek, zamjenica župana Krapinsko-zagorske županije
  - Vinko Filipović, ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje
  - Ivan Šutalo, ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  - Staša Skenžić, pomoćnik ministra znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske
  - Zvonimir Stanić, ravnatelj Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet



 
- Dogovor koordinatotra (voditelja) zajedničkih projekata sa tehničkom podrškom Smotre (Ruzarijo Šoša i Natali Radaš) o zahtjevima, zamjeni i pripremi prezentacija zajedničkih učeničkih projekata (po dogovoru: od 20:00 do 21:00 sati)
-
Dogovor o postavljanju "štandova" i postera (Zlatica Šimunović)
-
Dogovor sportskih timova o organizaciji sportskih natjecanja i zabave (
Aleš Voh, Anita Mišković i Luka Plazina

        20:30 - Večera i zajedničko druženje


Subota 22. studenoga 2014.

  Prezentiranje zajedničkih projekata
    Moderatori: Aleksandra Acalin i Konstantina Božak
08:00 - MLADI I ZDRAVLJE
Srednja škola Viktorovac, Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb i Srednja škola Pakrac
08:15 - MEDICINSKE POGREŠKE U FILMOVIMA I SERIJAMA
Zdravstvena škola Split i Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb
08:30 - PORUKE TIJELA
Medicinska škola Dubrovnik i Medicinska škola Šibenik
08:45 - ZAGAĐENJE
Medicinska škola Šibenik, Srednja škola Viktorovac, Sisak
09:00 - BRAIN GYM
Medicinska škola Šibenik, Medicinska škola Bjelovar i Zdravstvena škola Split
09:15 - ORGANSKA KOZMETIKA
SMUGS dr. Panče Karagjozov Skopje, Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb i Srednja zdravstvena šola Celje
09:30 - SRCE KAO SIMBOL ZDRAVLJA
Zdravstveno učilište Zagreb i Gimnazija Tituš Brezovački  Zagreb
09:45 - ZBRINJAVANJE RANA
Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb, Pomorska škola Zadar, Srednja škola Viktorovac Sisak i Medicinska škola Bjelovar
10:00 - MARIHUANA KAO LIJEK
Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar i Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
10:15 - PORUKA VODE
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
10:30 - UMIJEĆE ŠMINKANJA
Medicinska škola Šibenik i Srednja zdravstvena šola Celje
10:45 - OD LANA DO PLATNA
Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar, Medicinska škola Bjelovar i Srednja škola Čazma
 
11:00 - PAUZA  (Zajedničko fotografiranje - Atrij hotela "Well")
 

 

    Moderatori: Marin Perinić i Danijela Stampf
11:30 - ŠKOLA U BOLNICI
Škola za primalje Zagreb i ŽOG Družbe sestara Milosrdnica Zagreb, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
11:45 - TLR - TOLL LIKE RECEPTORI
Zdravstvena škola Split i III. gimnazija Split
12:00 - KRIOTERAPIJA
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar i Medicinska škola Varaždin
12:15 - PEĆINE I JAME
SMUGS DR. Panče Karagjozov Skopje, Medicinska škola Pula i Medicinska škola Dubrovnik
12:30 - PREKO ZDRAVIH NAVIKA DO ZDRAVE KRALJEŽNICE
SMUGS DR. Panče Karagjozov Skopje i Zdravstvena in kozmetična šola Maribor
12:45 -

ŽIVIM ŽIVOT SA STOMOM
Srednja zdravstvena šola Celje, SMUGS Dr Panče Karagjozov Skopje i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar (na štandu)
 

 
  Strukovna predavanja za nastavnike (dvorana vinoteke dvorca Mihanović)
 
- Ovaj blok prezentacija odvija se paralelno sa učeničkim predstavljanjem zajedničkih projekata

    Moderator: Zlatica Šimunović i Natalija Šnidarić
11:30 - Sandra Samošćanec, Đurđica Stanešić: Primjena metoda čitanja i pisanja za kritičko mišljenje u nastavi struke  
(Škola za medicinske sestre Mlinarska)
11:50 - Tea Režek: eTwining projekti u nastavi 
(Agencija za mobilnost i programe Europske unije)
12:30 - Edin Kadić: Nekoliko praktičnih savjeta izrade dobre Power Point Prezentacije 
(
Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar)
 


13:00 - PAUZA ZA RUČAK


 


Nastavak prezentiranja zajedničkih projekata:
 

    Moderatori: Aleksandra Vidoša i Ksenija Janjušević
14:00 - VOLONTERSTVO KAO NAČIN ŽIVOTA I RAZMIŠLJANJA
Srednja škola Bedekovčina, Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb, Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb, Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto i Medicinska škola Beograd
14:15 - DESET NAČINA KAKO SPASITI NEČIJI ŽIVOT
SMUGS Dr Panče Karagjozov Skopje i Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb
14:30 - KRVNE GRUPE - PREHRANA I BOLESTI PO KRVNIM GRUPAMA
Medicinska škola Varaždin, Zdravstvena škola Split i Zdravstveno učilište Zagreb
14:45 - VISINSKA BOLEST
Medicinska škola Varaždin i Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb
15:00 - AKUTNA TROVANJA U DJEČJOJ DOBI
Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb, Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto, Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb i Medicinska škola Beograd
15:15 -

UTJECAJ BOJE NA KRVNI TLAK ADOLESCENATA
III. gimnazija Split i Zdravstvena škola Split

15:30 -

MJERENJE VITALNIH FUNKCIJA
Srednja zdravstvena šola Ljubljana, Medicinska škola Šibenik i Medicinska škola Beograd

15:45 - VELIKE EPIDEMIJE KROZ POVIJEST
Zdravstvena škola Split i Medicinska škola Šibenik
16:00 - BIOPROGNOZA
Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar i Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
16:15 - SANITET U DOMOVINSKOM RATU
Medicinska Škola Dubrovnik i Zdravstveno učilište Zagreb
16:30 - KRUH NAŠ SVAGDAŠNJI
Srednja zdravstvena šola Celje, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, SMUGS Dr Panče Karagjozov Skopje i Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor (na štandu)
16:45 - PAUZA
 
17:00 - RADIONICE, SPORT I REKREACIJA 
(Moderatori: Aleš Voh, Anita Mišković, Martina Živko)
 
19:30 - Zajednička večera
 
22:00 - Zajedničko druženje - DISCO

 

Nedjelja 23. studenoga 2014.

    Moderatori: Edin Kadić, Anita Mišković, Zlatica Šimunović, Natalija Šnidarić
  - Projekti koji se nastavljaju od prošle godine - štandovi - plakati - letci - brošure - demonstracija na bazenu i prezentacije:
 
10:00 - SPAŠAVANJE IZ VODE  2, Zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Pomorska škola Zadar i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar (na bazenu)
10:15 - DENTALNA ESTETIKA, SMUGS dr. Panče Karagjozov Skopje, Medicinska škola Bjelovar i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
10:30 - ŠTITNJAČA 2, Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb, Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb i Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb
10:45 - MEĐUKULTURALNA KOMUNIKACIJA U ZDRAVSTVU, Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor i Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
 
11:00 - Najava novih projekata za 9. Smotru "Dani E-medica 2015."
 
11:30 - Podjela potvrdnica školama sudionicama 8. Smotre "Dani E-medica 2014"
 
12:00 - Završetak 8. Smotre "Dani E-medica 2014."
 
 
     

 
POD POKROVITELJSTVOM
:

                              Pod pokroviteljstvom          
SPONZOR      

................................................................................................................................................................................................................................
ZLATNI SPONZORI:
 
SPONZOR                      

..............................................................................................................................................................................................................................
SREBRENI SPONZORI:

               
 
..............................................................................................................................................................................................................................
BRONČANI SPONZORI:

                                                                                

      
 

    
 Zahvaljujemo za potporu projektu E-medica: Minimiziraj

  
© 2018 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation