en-UShr-HR
Traži
19. rujna 2018. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2016. » Sudionici Smotre ::..   Prijava
Sudionici   9. Smotre "Dani E-medica 2016" ~ Terme Tuhelj  Sudionici 9. Smotre "Dani E-medica 2016" ~ Terme Tuhelj Minimiziraj



S   U   D   I   O   N   I   C   I



03.
- 06. ožujka  2016.


......................................................................................................................................................................................

Gosti:

 
  • Zvonimir Stanić, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
  • Ivan Vidaković, Microsoft Croatia
  • Ivo Tunjić, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Jasna Petek, Krapinsko-zagorska županija
  • Tomislav Novak, Terme Tuhelj
  • Haris Jusufhodžić, BenQ Austria
  • Jurica Župetić, MEDIS, Zagreb
  • Tomislav Bronzin, Citus
  • Darko Jureković
  Škola Učenici Nastavnici UKUPNO
1  Srednja zdravstvena šola Celje (Slovenija) 6 7 13
2  Srednja škola Viktorovac Sisak 4 2 6
3  Medicinska škola Varaždin 5 2 7
4  Medicinska škola Pula 2 3 5
5  Srednja medicinska škola Slavonski Brod - 2 2
6  Medicinska škola Dubrovnik 6 1 7
7  Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb 6 3 9
8  Srednja stručna škola "Miloš Crnjanski" Kikinda (Srbija) 3 3 6
9  Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb 6 5 11
10  Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb 2 2 4
11  Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb 2 2 4
12  Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 13 4 17
13  Zdravstveno učilište Zagreb 9 4 13
14  Srednja škola Bedekovčina 9 6 15
15  Srednja škola Pregrada 6 2 8
16  Srednja škola Pakrac 2 2 4
17  Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo Mesto (Slovenija) 3 4 7
18  Medicinska škola Šibenik 9 6 15
19  Medicinska škola Bjelovar 16 4 20
20  Gimnazija Tituš Brezovački Zagreb 1 3 4
21  XV. gimnazija Zagreb Međunarodni program 2 1 3
22  Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar 4 2 6
23  Medicinska škola Osijek  4 2 6
24  Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor (Slovenija) 6 6 12
25  Srednja škola Koprivnica 6  1  7
26  Medicinska škola Draginja Nikšić, Sremska Mitrovica (Srbija) 8 5 13
27  Pomorska škola Zadar  -  2 2
28  Srednja škola Čakovec  4  5 9
29  Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna 2 1 3

        SUDIONICI

145 92 237

 


1. Srednja zdravstvena šola Celje  ( 13 )  

Učenici:  

1. Blažka Požun
2. Tadeja Pemič
3. Aleksandra Borovnik
4. Monika Ošlak
5. Aljaž Goličnik
6. Andraž Herček
 

Nastavnici:  

1. Katja Pogelšek Žilavec - ravnateljica
2. Tanja Leskovšek
3. Olga Štancar
4. Mirjam Marguč
5. Anamarija Vrhovec
6. Monika Brglez
7. Petra Boštjančič
 
2. Srednja škola Viktorovac Sisak (6)   

Učenici:   

1. Mateja Adamović
2. Tea Horvat
3. Željka Pejaković
4. Petra Gec
 

Nastavnici:   

1. Vesna Herceg
2. Marina Štrok 
 
3.    Medicinska škola Varaždin     (7)    

Učenici:  

1. Nikolina Kolenko
2. Antonia Dovečer
3. Dorotea Hubek
4. Marija Sabol
5. Dajana Ratković
 

Nastavnici:  

1. Nataša Vuković
2. Nikola Žganec
 
4. Medicinska škola Pula    (5)   

Učenici:  

1. Mirna Starčić
2. Kanita Antolović

 

Nastavnici:  

1. Snježana Svitlić - Budisavljević
2. Kristina Majer
3. Marija Crljenica - Veneruzzo

 
5. Srednja medicinska škola Slavonski Brod     (2)    

Nastavnici:  

1. Ivana Kuprešak
2. Jasmina Cvančić
 
6. Medicinska škola Dubrovnik    (7)  

Učenici:  

1. Anđela Marušić
2. Andrea Vučković
3. Ivana Ostojić
4. Mihaela Kosjerina
5. Sara Čelić
6. Eni Ereš
 

Nastavnici:  

1. Marija Čupić
 
7. Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb   (9)  

Učenici:  

1. Dajana Benko
2.
Andrea Ivošević
3.
Paula Filar
4.
Marija Timko
5.
Antonija Vincent
6. Anamarija Zebić
 

Nastavnici:  

1. Sandra Samošćanec
2. Đurđica Stanešić
3. Marica Bakin Batnožić
 
8.  Srednja škola "Miloš Crnjanski" Kikinda  (6)  

Učenici:  

1. Milica Sandić
2.
Dunja Šijački
3.
Dajana Zarić
 

Nastavnici:  

1. Viktor Felbab - ravnatelj
2.
Vanja Injac Zbrdac
3.
Ljiljana Radišić
 
9.  Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb  (11)     

Učenici:  

1. Rebeka Meglić
2. Stjepan Močan
3. Luka Komes
4. Antun Kiseljak
5. Renee Mixich
6. Ivana Blažeka
 

Nastavnici:  

1. Latinka Križnik - ravnateljica
2. Aleksandra Vidoša
3.
Irena Crkvenac
4.
Mirjana Kozina
5.
Zlatica Šimunović
 
10.  Škola suvremenog plesa Ane Maletić Zagreb    (4)  

Učenici:  

1. Karla Novak
2. Tea Cvetan
 

Nastavnici:  

1. Normela Krešić Vrkljan - ravnateljica
2.
Biserka Šavora
 
11.  Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb   (4)  

Učenici:  

1. Ivona Roso
2. Ivana Plečić
 

Nastavnici:  

1. Miroslava Kičić
2. Daniel Bašić
 
12.  Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar   (17)   

Učenici:  

  1. Magdalena Franjić
  2.
Kristina Rogić
  3.
Alana Lazinica
  4.
Josipa Marić
  5.
Vanesa Zrilić
  6.
Anđela Zelić
  7.
Petar Miličević
  8.
Karla Pavlović
  9.
Josip Beretin
10.
Natali Radaš
11.
Violeta Bošnjak
12.
Sara Pestić
13.
Ivan Vukančić
 

Nastavnici:  

1. Davor Vidaković  - ravnatelj
2. Sonja Šare
3. Ljiljana Grginović
4. Luka Plazina
 
13. Zdravstveno učilište Zagreb   (13)   

Učenici:  

1. Monika Oprešnik
2.
Nika Novosel
3.
Monika Drndelić
4.
Marta Severović
5.
Petra Hartman
6.
Andrea Šolaja
7.
Kristina Šoštarić
8.
Margareta Pejić
9.
Sven Krušić
 
 

Nastavnici:  

1. Maša Mayr Radonić
2.
Tatjana Stibilj- Batinić
3.
Maja Gregorić
4.
Hrvoje Malić

 
14. Srednja škola Bedekovčina   (15)  

Učenici:  

1. Anamarija Pavlin
2. Natalija Dukarič
3. Mateja Brčić
4. Laura Šoban
5. Ana Pavlin
6. Petra Balić
7. Magdalena Horvat
8. Matej Turk
9. Petar Lendl
 

Nastavnici:  

1. Tajana Sedak Benčić
2. Štefica Sukreški
3. Danijela Švigir
4. Tatjana Papst
5. Alojz Mohač
6. Suzana Đanić
 
15.  Srednja škola Pregrada   (8)  

Učenici:  

1. Martina Bočkaj
2. Ivana Maligec
3. Petra Smrekar
4. Marijana Andrić
5. Tamara Grahovar
6. Gabrijela Sopek
 

Nastavnici:  

1. Mateja Čičko
2.
Renata Vukmanić 
 
16.  Srednja škola Pakrac   (4)   

Učenici:  

1. Krešimir Putrić
2.
Lucija Jurković
 

Nastavnici:  

1. Danijela Štampf
2. Ana Tidlačko
 
17.  Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto   (7)  

Učenici:  

1.Marja Marguš
2. Simona Petretič
3. Sabina Komić 
 

Nastavnici:  

1. Mojca Simončič
2. Maša Zajc
3. Mirjam Bauer
4. Svjetlana Ćirković
 

18 Medicinska škola Šibenik    (15)   

Učenici:  

1. Franka Vrtiprah
2. Antonia Skelin
3. Stela Furlan
4. Antonela Knežević
5. Nensi Dodik
6. Katarina Krnić
7. Iva Iljadica
8. Mia Knežević
9. Goran Juko
 

Nastavnici:  

1. Aleksandra Acalin
2. Snežana Žaja
3. Lidija Mačukat
4. Antonija Žaja
5. Krešimir Škugor
6. Martina Mikulandra
 
19.  Medicinska škola Bjelovar  (20)   

Učenici:  

  1. Maja Kožarić
  2. Petra Markuš
  3. Matija Majerić
  4. Jelena Martinčić
  5. Zlata Balog
  6. Tamara Muškinja
  7. Ana Bačak
  8. Anita Filipović
  9. Matej Ambrozić
10. Luka Pandurević
11. Antonia Rupić
12. Valentina Premec
13. Josipa Tutić
14. Marina Tašić
15. Ana- Marija Komljenović
16. Tamara Kevdžić
 

Nastavnici:  

1. Biljana Balenović
2. Nina Plažanin
3. Ana-Marija Ivanković
4. Marina Šostaric
 
20Gimnazija Tituš Brezovački Zagreb    (4)  

Učenici:  

1. Lucija Blažinić
2. LucijaČutura
3. Marta Gluhak

 

Nastavnici:  

1. Andrea Igaly
 
21.  XV. gimnazija Zagreb Međunarodni program    (3)  

Učenici:  

1. Lovro Nucak
2. Joško Car

 

Nastavnici:  

1. Utrinka Mihelić-Srdelić
 

22.  Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola Zadar    (6)   

Učenici:  

1. Marija Lisica
2. Antonija Delija
3. Matej Goja
4. Antonio Matković
 

Nastavnici:  

1. Zdenka Sršen Juričević
2. Katijana Rajčić
 
23.  Medicinska škola Osijek   (6)    

Učenici:  

1. Iva Patajac
2. Damir Đorđijevski
3. Tin Ostrošić
4. Lea Kasa
 

Nastavnici:  

1. Renata Gal
2. Đurđica Radić
 
24.  Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor    (12)  

Učenici:  

1. Nina Kranjec
2. Patricija Holer
3. Larisa Hozjan
4. Mojca Zorko
5. Demi Mihelič
6. Darja Fridau
 

Nastavnici:  

1. Anita Bezjak
2. Natalija Kirbiš
3. Romana Predin
4. Martina Živko
5. Katja Rek
6. Mojca Cimerman Galun
 
25.  Srednja škola Koprivnica  (7)  

Učenici:  

1. Lorena Ravnjak
2. Luna Petrović
3. Patrik Vrček
4. Mirna Babić
5. Ivana Kupec
6. Žaklina Rakoš
 
 

Nastavnici:  

1. Željka Galešić
 
 
26.  Medicinska škola "Draginja Nikšić" Sremska Mitrovica  (13)  

Učenici:  

1. Valerija Zounek
2. Tijana Bojić
3. Milan Milić
4. Stefan Lastić
5. Uroš Marković
6. Aleksandar Ivanović
7. Aleksandar Brocić
8. Aleksandar Šarac
 

Nastavnici:  

1. Branislav Vuletić
2. Dimitrije Dukić
3. Milan Đekić
4. Aleksandra Topić
5. Zorica Jež
 
27.  Pomorska škola Zadar  (2)  

Nastavnici:  

1. Ivana Supičić
2. Marin Perinić
 
28.  Srednja škola Čakovec  (9)  

Učenici:

1. Antonia Hutinec
2. Mia Milak
3. Aleksandra Kovačić
4. Karolina Bacinger
 

Nastavnici:  

1. Gordana Ramuščak - ravnateljica
2. Ivana Juranko
3. Dunja Gašparić
4. Nikolina Zaplatić Degač
5. Maja Posedi
 
29.  Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna  (3)  

Učenici:

1. Eva Dužnik
2. Danijela Ujčič
 

Nastavnici:  

1. Nastja Belcer Premrl
 

 
     

POD POKROVITELJSTVOM:



         

  
 
SPONZOR             Pod pokroviteljstvom              

...................................................................................................................................................................................................
ZLATNI SPONZORI:
 

SPONZOR                               

      
 

    
NA MREŽAMA  NA MREŽAMA Minimiziraj

  
 Zahvaljujemo za potporu projektu E-medica: Minimiziraj

  
© 2018 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation