en-UShr-HR
Traži
15. studenog 2018. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2018. » Sudionici Smotre ::..   Prijava
Streaming 2018.  Streaming 2018. Minimiziraj

Cijeli program
11. Smotre mogli ste pratiti na:


Zahvaljujemo Luki Mlinariću i Stjepanu Mikuliću iz CARNeta, te učenicima Luki Komesu i Mariu Nagrajsaloviću iz Škole za medicinske sestre Vrapče, koji su realizirali prijenos!


  
Sudionici 11. Smotre "Dani E-medica 2018." ~ Terme Tuhelj  Sudionici 11. Smotre "Dani E-medica 2018." ~ Terme Tuhelj Minimiziraj

 
S   U   D   I   O   N   I   C   I




  08. - 11. veljače 2018.


Gosti:

 
  • Lidija Kralj, Ministarstvo znanosti i obrazovanja
  • Jasna Petek, Krapinsko-zagorska županij
  • Mile Živčić, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Dalibor Sumpor, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Antonela Czwyk Marić, Agencija za odgoj i obrazovanje
  • Goran Kezunović, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
  • Barbara Kolarek, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
  • Asja Jelaković, Udruga ravnatelja zdravstvenih škola RH
  • Tomislav Janković, Sremska Mitrovica
  • Seida Babović, URIHO - Zagreb
  • Anica Barić, URIHO - Zagreb
  • Tomislav Novak, Terme Tuhelj
  • Jurica Župetić, Medis Zagreb
  • Damir Špirelja, SupraNet
  • Tomislav Bronzin, CITUS


Škola Učenici Nastav. Ukupno
1  Srednja medicinska škola Slavonski Brod 3 2 5
2  Medicinska škola Varaždin 6 2 8
3  Zdravstveno učilište Zagreb 2 1 3
4  Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor (Slovenija) 2 2 4
5  Zubotehnička škola Beograd (Srbija) 3 3 6
6  Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd (Srbija) 4 2 6
7  Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola Zadar 4 2 6
8  Pomorska škola Zadar 10 4 14
9  Srednja škola Pregrada 4 2 6
10  Srednja poljoprivredna i tehnička škola Opuzen 1 1 2
11  Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb 9 7 16
12  Gimnazija Daruvar 1 1 2
13  Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb 6 5 11
14  Škola za primalje Zagreb 4 1 5
15  Medicinska škola Pula 3 3 6
16  Hotelijersko-turistička škola Zagreb 2 1 3
17  Medicinska škola Dubrovnik 6 1 7
18  Srednja škola Bedekovčina 8 3 11
19  Srednja škola Čakovec 7 4 11
20  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo Mesto (Slovenija) 6 3 9
21  Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar 17 10 27
22  Srednja stručna škola  “Mioš Crnjanski” Kikinda (Srbija) 3 3 6
23  Srednja škola Viktorovac, Sisak 4 2 6
24  Medicinska škola Bjelovar 11 3 14
25  Medicinska škola Šibenik 9 6 15
26  Medicinska škola „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica (Srbija) 13 8 21
27  Srednja škola Pakrac 5 3 8
28  Srednja medicinska škola Jezero Sarajevo (Bosna i Hercegovina) 6 5 11
29  Srednja zubotehnička škola Sarajevo (Bosna i Hercegovina) 4 2 6
30  Srednja škola u Maruševcu - 3 3
31  Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb 3 2 5
32  Xl. gimnazija Zagreb 2 1 3
33  Zdravstvena škola Split 4 2 6
34  Srednje medicinska skola D-r Pance Karagjozov Skopje  (Makedonija) - 4 4
  UKUPNO PRIJAVLJENO SUDIONIKA
172 104 276

 


1. Srednja medicinska škola Slavonski Brod   (5)

Učenici:  

  1. Magdalena Bošnjak
  2. Barbara Berbić
  3. Mihaela Balentović

Nastavnici:  

  1. Suzana Križanović-Maurer
  2. Mirta Baričević-Suda
2. Medicinska škola Varaždin   (8)

Učenici:   

  1. Martin Petrić
  2. Matea Hranić
  3. Tea Vujnovac
  4. Blaženka Gregurić
  5. Stela Pevec
  6. Lorena Mudri

Nastavnici:   

  1. Iva Delonga Habek
  2. Nataša Vuković
3.    Zdravstveno učilište Zagreb    (3)

Učenici:  

  1. Mihaela Škrtić
  2. Mirena Milašinović

Nastavnici:  

  1. Tatjana Stibilj Batinić
4. Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor    (4)

Učenici:  

  1. Benjamin Habinc
  2. Vito Novak

Nastavnici:  

  1. Karmen Šparaš
  2. Gordana Irgolič
5. Zubotehnička škola Beograd     (6)

Učenici:  

  1. Sandra Tomić
  2. Miljana Todorović
  3. Jana Nedeljković

Nastavnici:  

 

  1. Tomislav Alavanja
  2. Nataša Milanović
  3. Iva Pilipović
6. Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd   (6)

Učenici:  

  1. Nina Đuričić
  2. Teodora Vasić
  3. Branislav Beković
  4. Anđela Ramaz

Nastavnici:  

  1. Biljana Vasić
  2. Sanja Vukov
7.  Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola Zadar   (6)

Učenici:  

  1. Andrea Dukić
  2. Karija Krnčević
  3. Nina Katuša
  4. Dominik Lončar

Nastavnici:  

  1. Zdenka Sršen Juričević
  2. Katijana Rajčić
8.  Pomorska škola Zadar      (14)

Učenici:  

  1. Mate Bilaver
  2. Matija Gulan
  3. Tena Rončević
  4. Fabijan Šarić
  5. Luka Tunjić
  6. Leonardo Vranić
  7. Mate Vrsaljko
  8. Matea Vukić
  9. Matej Žodan
  10. Lea Šimurina

Nastavnici:  

  1. Svetko Perković, ravnatelj
  2. Ivana Supičić
  3. Ružica Znaor
  4. Marin Perinić
9.  Srednja škola Pregrada     (6)

Učenici:  

  1. Helena Leskovar
  2. Tea Fiket
  3. Lucija Žiger
  4. Karolina Bračević

Nastavnici:  

  1. Marinela Rožaj
  2. Andreja Strmečki
10.  Srednja poljoprivredna i tehnička škola Opuzen    (2)

Učenici:  

  1. Lukas Glaviškić

Nastavnici:  

  1. Martina Glučina
11.  Škola za medicinske sestre Mlinarska Zagreb    (16)

Učenici:  

  1. Marija Timko
  2. Antonija Vincent
  3. Patricia Zirdum
  4. Valentina Gretić Sadiković
  5. Patricia Jozić
  6. Gabrijel Džambo
  7. Antonio Ćavarović
  8. Ante Žužul
  9. Arian Jarić Dauenhauer

Nastavnici:  

  1. Asja Jelaković, ravnateljica
  2. Natalija Šnidarić
  3. Marija El Aklouk
  4. Marica Bakin Batnožić
  5. Đurđica Stanešić
  6. Suzana Đanić
  7. Sandra Samošćanec
12.  Gimnazija Daruvar    (2)

Učenici:  

  1. Nika Goleš

Nastavnici:  

  1. Biserka Virag
13.  Škola za medicinske sestre Vrapče Zagreb    (11)

Učenici:  

  1. Luka Komes
  2. Mario Nagrajsalović
  3. Nikolina Sirovina
  4. Margareta Bakonji
  5. Emma Balja
  6. Vanessa Ceković

Nastavnici:  

 

  1. Latinka Križnik, ravnateljica
  2. Zlatica Šimunović
  3. Aleksandra Vidoša
  4. Irena Crkvenac
  5. Mirjana Kozina
14.  Škola za primalje Zagreb    (5)

Učenici:  

  1. Jelena Vulić
  2. Antonia Krakić
  3. Anamarija Fičor
  4. Ena Kapl

Nastavnici:  

  1. Maja Feil Ostojić
15.  Medicinska škola Pula    (6)

Učenici:  

  1. Dora Ereš
  2. Eni Burić
  3. Nina Zupčić

Nastavnici:  

  1. Sanja Benazić-Kliba
  2. Anja Dević
  3. Ana Krelja
16.  Hotelijersko-turistička škola Zagreb    (3)

Učenici:  

  1. Anja Kadoić
  2. Vanesa Lukačin

Nastavnici:  

  1. Gordana Bjelić
17.  Medicinska škola Dubrovnik    (7)

Učenici:  

  1. Nikolina Nikolac
  2. Antea Puljić
  3. Anđela Tošić
  4. Lara Bačić
  5. Lucija Bašić
  6. Petra Vezilić

Nastavnici:  

  1. Marija Čupić
18.  Srednja škola Bedekovčina    (11)

Učenici:  

  1. Ivona Čiček
  2. Barbara Horvat
  3. Jelena Tuković
  4. Marin Vrabec
  5. Natalija Vlahek
  6. Petra Pavetić
  7. Martin Posarić
  8. Katarina Grandavec

Nastavnici:  

  1. Daniel Čehulić
  2. Štefica Sukreški
  3. Rafaela Božić
19.  Srednja škola Čakovec     (11)

Učenici:  

  1. Lorena Palačić
  2. Laura Novak
  3. Magdalena Žižek
  4. Marta Črep
  5. Marko Pintarić
  6. Maria Paula Požgaj
  7. Vanessa Žužić

Nastavnici:  

  1. Ivana Preložnjak
  2. Maja Posedi
  3. Dunja Gašparić
  4. Nikolina Zaplatić Degač
20.  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo Mesto    (9)

Učenici:  

  1. Sara Cizelj
  2. Lucija Kolenc
  3. Nina Imperl
  4. Larissa Klaudija Muhič
  5. Matic Žnidaršič
  6. Anamarija Bunderšek

Nastavnici:  

  1. Mojca Simončič
  2. Natalija Zver Zupančič
  3. Slađana Sladojević
21.  Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar    (31)

Učenici:  

  1. Marija Marasović
  2. Karla Pavlović
  3. Anđela Zelić
  4. Stella Zrilić
  5. Katarina Marasović
  6. Valentivna Selihar
  7. Petra Klarica
  8. Antea Škalec
  9. Mirta Jerat
  10. Izabela Pribanić
  11. Josipa Vlahović
  12. Iva Kokić
  13. Anamarija Dežmalj
  14. Patricia Nekić
  15. Marta Miletić
  16. Robertino Čakaraun
  17. Lucija Čakarun

Nastavnici:  

  1. Davor Vidaković, ravnatelj
  2. Edin Kadić
  3. Šoša Ruzarijo
  4. Verica Elveđi
  5. Sonja Šare
  6. Ljiljana Grginović
  7. Anita Stipanov
  8. Luka Plazina
  9. Jelena Kevrić
  10. Marija Kresoja
  11. Anita Basioli
  12. Danijela Kovačević
  13. Marin Joja
  14. Marija Perković
22. Srednja stručna škola “Mioš Crnjanski” Kikinda     (6)  

Učenici:  

  1. Teodora Turudija
  2. Dragana Markov
  3. Jovana Rožajac

Nastavnici:  

  1. Milorad Karanović, ravnatelj
  2. Ljiljana Radišić
  3. Vanja Injac
23.   Srednja škola Viktorovac, Sisak    (6)

Učenici:  

  1. Denis Sekulić
  2. Ema Pauček
  3. Željko Đurić
  4. Mihaela Rula

Nastavnici:  

  1. Larisa Bosnić
  2. Vesna Herceg
24.  Medicinska škola Bjelovar     (14)  

Učenici:  

  1. Anamaria Jukić
  2. Ivona Andričević
  3. Igor Kafadar
  4. Danijela Pelengić
  5. Luka Pandurević
  6. Matija Majerić
  7. Vana Žegerc
  8. Jan Bogdanić
  9. Ana Spahija
  10. Paula Piršlji
  11. Magdalena Ivanušić

Nastavnici:  

  1. Marina Šostarić
  2. Valerija Turk-Presečki
  3. Tina Jelić-Balta
25.  Medicinska škola Šibenik     (15)  

Učenici:  

  1. Roko Kardum
  2. Dolores Medić
  3. Ivan Lalić
  4. Gabrijela Jovančević
  5. Lucija Plenča
  6. Sara Biluš
  7. Sara Podrug
  8. Svjetlana Bilić
  9. Ivana Đurčinović

Nastavnici:  

  1. Aleksandra Acalin, ravnateljica
  2. Snežana Žaja
  3. Krešimir Škugor
  4. Antonija Žaja
  5. Nenad Kerić
  6. Hrvoje Petrović
26.  Medicinska škola „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica   (21)  

Učenici:

  1. Tamara Bežanović
  2. Ivana Ćurčić
  3. Nikolina Šuman
  4. Aleksandar Brocić
  5. Stefan Topić
  6. Miloš Janić
  7. Predrag Sretenović
  8. Jelena Žilić
  9. Jovana Radojević
  10. Todor Marković
  11. Uroš Radivojšić
  12. Luka Žilić
  13. Nikola Crnomarković

Nastavnici:  

  1. Dejan Marković
  2. Dragana Petković
  3. Dragana Vančik
  4. Jelena Janjić
  5. Dimitrije Dukić
  6. Zdravko Mitrović
  7. Branislav Vuletić
  8. Jovan Ćirilović
27.   Srednja škola Pakrac    (8)  

Učenici:

  1. Tomislav Matošević
  2. Petar Tutić
  3. Martina Jukić
  4. Suzana Pritula
  5. Marina Škiljić

Nastavnici:  

  1. Vesna Božić
  2. Ivan Vučetić
  3. Matej Visković
28.  Srednja medicinska škola Jezero Sarajevo     (11)

Učenici:

  1. Emrah Skopak
  2. Samra Osmanović
  3. Jasmina Suljagić
  4. Adin Bevrnja
  5. Faris Đinalić
  6. Fuad Babović

Nastavnici:

  1. Jasminka Kulić, ravnateljica
  2. Azra Gec
  3. Esmina Durović
  4. Elisa Vreto
  5. Adis Kukuljac
29.  Srednja zubotehnička škola Sarajevo    (6)

Učenici:

  1. Dino Kosovac
  2. Ilma Islam
  3. Lejla Karagić
  4. Adel Nikšić

Nastavnici:

  1. Elvira Jašarbašić
  2. Ezrema Boškailo
30.  Srednja škola u Maruševcu      (3)

Nastavnici:

  1. Sanja Premec
  2. Kornelija Kristina Petak
  3. Ivana Farago
31.  Škola za medicinske sestre Vinogradska Zagreb     (5) 

Učenici:

  1. Ana Aberlić
  2. Selma Dervišagić
  3. Petra Erdelja

Nastavnici:

  1. Daniel Bašić
  2. Miroslava Kičić
32.  Xl. gimnazija Zagreb     (3) 

Učenici:

  1. Ana Dujić
  2. Lukrecija Bilokapić

Nastavnici:

  1. Miljenka Krolo-Petrović
33.  Zdravstvena škola Split    (6) 

Učenici:

  1. Doris Munjas
  2. Ivana Pervan
  3. Anamaria Sabljić
  4. Matij Pervan

Nastavnici:

  1. Marijana Geets-Kesić
  2. Sanja Perić
34.  Srednje medicinska skola D-r Pance Karagjozov Skopje   (4) 

Nastavnici:

  1. Vasileska Lidushka, VET Makedonija
  2. Alabakovski Marjan, ravnate
  3. Slavkovic Sonja
  4. Snezana Tasevska

    
Pokrovitelji i sponzori 11. Smotre "Dani E-medica 2018."  Pokrovitelji i sponzori 11. Smotre "Dani E-medica 2018." Minimiziraj
 
     

 
POD POKROVITELJSTVOM:



 
  

 
SPONZOR                  Pod pokroviteljstvom              

...................................................................................................................................................................................................

ZLATNI SPONZORI:

 

                                              


...................................................................................................................................................................................................

SPONZORI
:
 
                                       


                                              

      
 

  
Na mrežama 2108.  Na mrežama 2108. Minimiziraj

  
 Zahvaljujemo za potporu projektu E-medica: Minimiziraj

  
© 2018 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2018 by DotNetNuke Corporation