en-UShr-HR
Traži
26. svibnja 2020. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2020. » Program Smotre ::..   Prijava
Dani 2020.  Dani 2020. Minimiziraj
  
  

Terme Tuhelj

02. - 05. travnja 2020.

ODGOĐENO!


- Sudionici 13. Smotre
-
Program 13. Smotre
- Predsjednik RH

- Video zapisi



  
Streaming 2020.  Streaming 2020. Minimiziraj

13. Smotra na:


Zahvaljujući djelatnicima CARNET-a i naših učenika i ove će se godine moći pratiti cijela Smotru on-line,
putem streaminga!


  
.. FACEBOOK  .. FACEBOOK Minimiziraj

  
ALBUMI 2019.  ALBUMI 2019. Minimiziraj


  četvrtak, 04. travnja 2019.
473 fotografije (M. Bakonji)



  petak, 05. travnja 2019.
493 fotografije (M. Bakonji)


  subota, 06. travnja 2019.
484 fotografije (M. Bakonji)


  nedjelja, 07. travnja 2019.
171 fotografije (M. Bakonji)

  
Program 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“  Program 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“ Minimiziraj


  

P    R     E     L     I     M     I     N     A     R    N    I

P    R     O     G     R     A     M


 





02. do 05. travnja 2020.

 


Četvrtak, 02 travnja 2020.
 
 12:00 - Registracija sudionika
13:00 - Ručak
14:30 - Sastanak koordinatora
 
15:00 - Predstavljanje i upoznavanje škola
Moderatori: Aleksandra Vidoša i Miroslava Kičić
15:00 - Srednja škola Koprivnica
15:05 - Srednja medicinska škola Slavonski Brod
15:10 - Zdravstvena škola Split
15:15 - Srednja škola Pakrac
15:20 - Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo Mesto
15:25 - Pomorska škola Zadar
15:30 - Medicinska škola Varaždin
15:35 - Medicinska škola Dubrovnik
15:40 - Srednja škola Viktorovac, Sisak
15:45 - Srednja škola u Maruševcu
15:50 - Medicinska škola Ante Kuzmanića - Zadar
15:55 - Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci
16:00 - Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Zagreb
16:05 - Srednja škola Čakovec
16:10 - Medicinska škola Osijek
16:20 - Medicinska škola, Šibenik
16:25 - Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb
16:30 - Srednja škola Pregrada
16:35 - Medicinska škola u Rijeci
16:40 - Medicinska škola Bjelovar
16:45 - Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb
16:50 - I. gimnazija Split
17:00 - Medicinska škola Pula
17:05 - Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb
17:10 - Srednja škola Bedekovčina
17:15 - Srednja škola „Arboretum opeka“ Marčan, Vinica
17:25 - Glazbena škola Frana Lhotke, Sisak
     
 
     
19:00 -
 
Svečano otvaranje 13. Smotre „Dani E-medica 2020."
  - Edin Kadić, voditelj projekta E-medica
  - Zlatica Šimunović (E-medica): Zajednički učenički projekti
  - Verica Elveđi (E-medica): Smotra „Dani E-medica"
  - Natalija Šnidarić (E-medica): Razmjene učenika
  - Davor Vidaković, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
  - Asja Jelaković, Udruga ravnatelja zdravstvenih škola RH
  -   , Terme Tuhelj
  - Michael Dieckmann, AMEOS Gruppe, Zürich
  - Barbara Kolarek, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET
  - Mile Živčić, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  -   , Krapinsko-zagorska županija
  -   , Ministarstvo znanosti i obrazovanja
 
 

 
-
Od 20:30 do 21:30 sati dogovor koordinatora (voditelja) učeničkih projekata sa tehničkom podrškom Smotre o zahtjevima, zamjeni i pripremi prezentacija za petak, 03. travnja 2020.
- Upoznavanje sa Etičkim kodeksom Smotre
-
Dogovor o „štandovima" i posterima (Verica Elveđi:  verica-elvedji@medskolazd.hr).
-
Dogovor sportskih timova o organizaciji, terminima sportskih natjecanja i zabave (
Aleksandra Acalin: aleksandra.acalin@skole.hr i Luka Plazina  luka.plazina@skole.hr).
- Kvizove vodi Krešimir Škugor, a sve informacije biti će dostupne na Info-pultu Smotre.
- Prijave i obavijesti za sport, kviz i zabavu biti će objavljeni na Info-pultu Smotre.

        20:30 - Večera

        22:00 - 00:00  - Zajedničko druženje - DJ & KARAOKE (do 02:00)
    - Bazen radi do 00:00 sati

 
Petak, 03. travnja 2020.


 
Prezentiranje zajedničkih projekata
Moderatori:  Marin Perinić i Sanja Benazić Kliba
 
09:00 - „Mobitel - dobar sluga, loš gospodar“ - Medicinska škola Šibenik, Škola za medicinske sestre Mlinarska, Škola za medicinske sestre Vrapče
09:15 - „Pokreni se - promijeni se“ - Srednja škola Čakovec škola, Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti
09:30 - „Kako kućni ljubimci pozitivno utječu na zdravlje čovjeka“ - Medicinska škola u Rijeci, Srednja škola „Arboretum opeka“, Marčan, Vinica, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
09:45 - „Život nisu puzzle“ - Srednja škola Pakrac, Pomorska škola Zadar, Srednja stručna škola Kikinda
10:00 - „Oni žive u nama“ - Srednja škola Bedekovčina, Medicinska škola „D. Nikšić“, Sremska Mitrovica i Škola za medicinske sestre Vinogradska
10:15 - „Trihineloza - stari - novi neprijatelj“ - Medicinska škola u Rijeci, Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj, Zdravstvena i veterinarska škola Dr A. Štampara Vinkovci i Medicinska škola, Šibenik
10:30 - „Terapija glazbom“ - Medicinska škola, Šibenik, Srednja zubotehnička škola Sarajevo, Zubotehnička škola Beograd

10:45
- PAUZA  (Zajedničko fotografiranje - Atrij hotela "Well")
 
Moderatori:    Rafaela Božić i Petra Šimunić
 
11:30 - „Terapija plesom i pokretom?“ - Srednja škola Koprivnica, Škola suvremenog plesa A. Maletić, Medicinska škola, Šibenik, Srednja škola Čakovec
11:45 - „Kako prepoznati da osoba laže? “ - Medicinska škola Bjelovar, Srednja medicinska škola Jezero Sarajevo, Medicinska škola Varaždin, Medicinska škola A. Kuzmanića Zadar, Škola za medicinske sestre Mlinarska
12:00 - „Smijeh je lijek“ - Srednja škola Pakrac, Pomorska škola Zadar, Medicinska škola
„D. Nikšić“ Sremska Mitrovica, Srednja stručna škola „Miloš Crnjanski“ Kikinda
12:15 - „Mikrobiom i fermentirana hrana“ - Škola za medicinske sestre Mlinarska, Škola za medicinske sestre Vrapče, Medicinska škola Varaždin, Zubotehnička škola Beograd, Medicinska škola Beograd
12:30 - „Utjecaj čitanja na starenje“ - Medicinska škola A. Kuzmanića Zadar, Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor, Medicinska škola Šibenik, Zubotehnička škola Beograd
12:45 - „Kuga kroz povijest“ - Medicinska škola, Šibenik; Medicinska škola Dubrovnik, Srednja medicinska škola Slavonski Brod, Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd
 
13:0
0 - PAUZA ZA RUČAK
 

  Strukovna predavanja za nastavnike (Kongresna dvorana Hotela "WELL")
 
- Ovaj blok prezentacija odvija se paralelno sa učeničkim radionicama i sportskim događanjima

Moderator:  Verica Elveđi i Antonela Czwyk Marić
15:00 -

Goran Škvarč, CARNet - „E-škole” (predavanje)

    aa

15:30 -

Antonela Marić, AZOO - Podružnica Split:Bakterije i virusi u digitalnom laboratoriju

   aa

16:15 -

Tatjana Papst, Srednja škola Bedekovčina i Zlatica Šimunović, Škola za medicinske sestre Vrapče: „Vrednovanje u odgojno-obrazovnom sustavu

   aa

16:45 -

Anita Mišković i Ljiljana Grginović, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: „Poštivanje pravilnika o ocjenjivanju i praćenju učenika u Medicinskoj školi Ante Kuzmanića Zadar – studija slučaja

   .aa

     
15:00 - SPORT I REKREACIJA 
(Moderatori: Aleksandra Acalin i Luka Plazina ...)
    Sportska natjecanja (odbojka, graničar, Mala olimpijada…)
Točan raspored događanja ovisi o broju ekipa i bit će izvješen na OGLASNOJ PLOČI


   19:00 -
Večera

    - Od 20:00 do 21:00 sati dogovor koordinatora (voditelja) učeničkih projekata sa tehničkom podrškom Smotre o zahtjevima, zamjeni i pripremi prezentacija za subotu, 04. travnja 2020.

    21:00 - KVIZ za učenike (ekipe će se formirati prije, u popodnevnim satima)
    22
:00 - Zajedničko druženje - (moguće Karaoke)
  - Bazen radi do 02:00 sata

 

Subota, 04. travnja 2020.


 


Prezentacije zajedničkih projekata:
 

Moderatori:  Sanja Perić i Vesna Božić
09:00 - „Glazba i mozak - od začeća do smrti“ - Srednja škola Viktorovac, Medicinska škola Bjelovar, Srednja škola Čakovec, Medicinska škola u Rijeci
09:15 - „Kromoterapija i kako vratiti tijelo u ravnotežu“ - Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj, Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor, Medicinska škola Osijek, Medicinska škola Beograd
09:30 - „Tko su i kako danas žive „naši anđeli“ - Zdravstvena škola Split, Medicinska škola Bjelovar, Srednja škola Čakovec i Gimnazija Sesvete
09:45 - „Aqua aerobic - snaga je u vodi“ - Medicinska škola, Šibenik, Srednja škola Pakrac, Farmaceutsko-fizioterapeutska škola Beograd i Srednja škola Koprivnica
10:00 - „Poluge u nama“ - Medicinska škola u Rijeci, I gimnazija Split, Škola za medicinske sestre Vrapče i Zdravstvena škola Split
10:15 - „Važnost EQ u radu zdravstvenih djelatnika“ - Zdravstvena škola Split, Škola za primalje, Medicinska škola Osijek i Medicinska škola, Šibenik
10:30 - „Eksperimenti na ljudima u Drugom svjetskom ratu“ - Srednja škola Čakovec, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, Zdravstvena škola Split, Srednja škola Pregrada

10:45
- PAUZA
 
Moderatori:  Tina Jelić Balta i Jelena Lučan
11:30 - „Prepoznaj me i učini prvi korak“ - Škola za medicinske sestre Vrapče, Medicinska škola Pula
 11:45 - „Uzroci i posljedice kliničke smrti“ - Medicinska škola, Šibenik; Zubotehnička škola Beograd, Privatna zdravstvena škola Dental centar Marušić, Split
 12:00 - „Epidemija Alzheimera" - Srednja škola Pakrac i Medicinska škola, Šibenik
 12:15 - „Ortoreksija - s one strane ekrana“ - Škola za medicinske sestre Vrapče, Medicinska škola A. Kuzmanića Zadar, Srednja škola Bedekovčina, Medicinska škola, Šibenik; Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj
 12:30 - „Maloljetnička trudnoća - abortus“ - Srednja škola Pregrada i Srednja škola Viktorovac, Sisak
 12:45 - „Svakom po jedna trava i nikog ne boli glava“ - Medicinska škola Dubrovnik i Srednja zubotehnička škola Sarajevo
 
13:00 - PAUZA ZA RUČAK
 

  Strukovna predavanja za nastavnike (Kongresna dvorana Hotela „WELL")
 
- Ovaj blok prezentacija odvija se paralelno sa učeničkim radionicama i sportskim događanjima

Moderator:  Verica Elveđi i Đurđica Stanešić
15:00 -

Aleksandra Vidoša, Škola za medicinske sestre Vrapče i Đurđica Stanešić, Škola za medicinske sestre Mlinarska: „Mikrobiota; zaboravljeni organ ili organ 21. stoljeća - pregled recentnih istraživanja

    aa

15:30 -

Iva Delonga Habek i Nataša Vuković, Medicinska škola Varaždin: Učenje i navike učenja u Medicinskoj školi Varaždin

   aa

16:00 -

Sonja Šare, Marija Kresoja i Ljiljana Grginović, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: Percepcija otvorene nastave iz perspektive učenika - prikaz rezultata istraživanja i praktične primjene

    aa

16:30 -

Edin Kadić, Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar: „Korištenje CARNET AdobeConnecta (soba „E-medica") u video-konferencijskim razmjenama učenika

  

     
16:00

 

-

 

SPORT I REKREACIJA 
(Moderatori: Aleksandra Acalin i Luka Plazina ...)
Točan raspored događanja ovisi o broju prijavljenih ekipa i bit će izvješen na oglasnoj ploči.
     19:00 -  Zajednička večera

 
    21:00 - KVIZ učenika i mentora (mješovite ekipe)
     20:00 - 02:00 - Noćno kupanje uz glazbu

 

Nedjelja, 05. travnja 2020.

Moderatori:  Edin KadićZlatica Šimunović
10:00 - Najava novih projekata za 14. Smotru „Dani E-medica 2021."
11:30 - Dodjela medalja pobjednicima sportskih natjecanja i kvizova (A. Acalin, L. Plazina i K. Škugor)
  - Podjela potvrdnica školama sudionicama 13. Smotre „Dani E-medica 2020."
     
12:00 - Završetak 13. Smotre „Dani E-medica 2020."

    
Pokrovitelji i sponzori 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“  Pokrovitelji i sponzori 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“ Minimiziraj
 
     

 

POD POKROVITELJSTVOM:

 

                           Pod pokroviteljstvom
 
  

                                 


...................................................................................................................................................................................................

ZLATNI SPONZOR:
  


 
...................................................................................................................................................................................................

SPONZORI
:
 

 
 
                                             


                                                                       

      
 

    
 Zahvaljujemo na potpori projektu „E-medica": Minimiziraj

  
© 2020 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2020 by DotNetNuke Corporation