en-UShr-HR
Traži
2. travnja 2020. ..:: DANI E-medica » Dani E-medica 2020. » Sudionici Smotre ::..   Prijava
Dani 2020.  Dani 2020. Minimiziraj
  
  

Terme Tuhelj

02. - 05. travnja 2020.


- Sudionici 13. Smotre
-
Program 13. Smotre
- Predsjednik RH

- Video zapisi



  
Streaming 2020.  Streaming 2020. Minimiziraj

13. Smotra na:


Zahvaljujući djelatnicima CARNET-a i naših učenika i ove će se godine moći pratiti cijela Smotru on-line,
putem streaminga!


  
.. FACEBOOK  .. FACEBOOK Minimiziraj

  
ALBUMI 2019.  ALBUMI 2019. Minimiziraj


  četvrtak, 04. travnja 2019.
473 fotografije (M. Bakonji)



  petak, 05. travnja 2019.
493 fotografije (M. Bakonji)


  subota, 06. travnja 2019.
484 fotografije (M. Bakonji)


  nedjelja, 07. travnja 2019.
171 fotografije (M. Bakonji)

  
Sudionici 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“  Sudionici 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“ Minimiziraj

 
 

S    U    D    I    O    N    I    C    I

  


Terme Tuhelj,  02. do 05. travnja 2020.



Gosti:

 
  •   , RH
  •   , Ministarstvo znanosti i obrazovanja
  •   , Krapinsko-zagorska županija
  • Ernest Svažić, Općina Krapinske Toplice
  • Mile Živčić, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  • Dalibor Sumpor, Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
  •   , Agencija za odgoj i obrazovanje
  • Barbara Kolarek, Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET
  • Asja Jelaković, Udruga ravnatelja zdravstvenih škola RH
  •   , Zadarska županija
  • Vasja Čretnik, Terme Tuhelj
  • Zvonimir Stanić
  • Darko Jureković
  • Fabian Barembruch, FlorianBreitenstein, Michael Dieckmann, Katja Leuschner, Marius Nickel, Wolf SteffenSchindler, Andy Schütz, Ljerka Stare, Manfred Timm, Jutta Heitker, Josef Kravanja, AMEOS Gruppe, Zürich

 

 



Škola Učenici Nastav. Ukupno
1  Medicinska škola Varaždin 4 2 6
2  Srednja škola Viktorovac, Sisak 3 2 5
3  Škola za primalje Zagreb 7 3 10
4  Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor, Slovenija 4 4 8
5  Zdravstvena i veterinarska škola Dr. Andrije Štampara Vinkovci 2 1 3
6  Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti 2 2 4
7  Pomorska škola Zadar 5 4 9
8  Gimnazija Sesvete 3 1 4
9  Srednja škola Bedekovčina 4 3 7
10  Medicinska škola Dubrovnik 5 4 9
11  Medicinska škola, Šibenik 12 9 21
12  Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb 10 5 15
13  Medicinska škola Bjelovar 6 2 8
14  Srednja škola Čakovec 8 4 12
15  Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar 12 14 26
16  Medicinska škola Pula 2 3 5
17  Srednja škola Sveti Sava Beograd, Srbija - 2 2
18  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo mesto, Slovenija 2 2 4
19  Zdravstvena škola Split 6 3 9
20  Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb 10 7 17
21  Srednja škola Pregrada 4 3 7
22  Farmaceutsko-fizioterapeutska skola Beograd, Srbija 2 2 4
23  Medicinska škola Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovica, Srbija 9 5 14
24  Medicinske škole Osijek 6 4 10
25  Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb 4 1 5
26  Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Zagreb 2 1 3
27  Medicinska škola „Beograd“, Srbija 5 4 9
28  Srednja škola Pakrac 6 3 9
29  Srednja škola Koprivnica 4 2 6
30  Srednja medicinska škola Slavonski Brod 10 3 13
31  Srednja stručna škola „Miloš Crnjanski“ Kikinda, Srbija 3 3 6
32  Zubotehnička škola Beograd, Srbija 4 4 8
33  Srednja zubotehnička škola Sarajevo, Bosna i Hercegovina 6 4 10
34  Medicinska škola u Rijeci 8 5 13
35  1. gimnazija Split 2 1 3
36  Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić-Nehaj 4 1 5
37  Srednja škola „Arboretum Opeka“ Marčan 2 1 3
38  JU Srednja medicinska škola-Jezero Sarajevo, Bosna i Hercegovina 3 3 6
   GOSTI AMEOS-a - 11 11
  UKUPNO PRIJAVLJENO SUDIONIKA
191 138 329

 


 1. Medicinska škola Varaždin    (6)

Učenici:  

  1. Ana Beloša
  2. Ivana Horvatić
  3. Matea Hranić
  4. Iva Lovrinović

Nastavnici:  

  1. Nataša Vuković
  2. Iva Delonga Habek
 2. Srednja škola Viktorovac, Sisak     (5)

Učenici:   

  1. Ivan Olujić
  2. Sandra Džafo
  3. Ivana Blažeković

Nastavnici:   

  1. Jelena Lučan
  2. Ivan Lovrić
 3.  Škola za primalje Zagreb    (10)

Učenici:  

  1. Ana Cikuš
  2. Nada Đukić
  3. Dorotea Mađer
  4. Leona Marčinko
  5. Sara Mihinica
  6. Stella Nova
  7. Lucija Pustaj

Nastavnici:  

  1. Maja Feil - Ostojić, ravnateljica
  2. Gordana Tobisch
  3. Milena Logožar
 4. Srednja zdravstvena i kozmetička škola Maribor     (8)

Učenici:  

  1. Jasmina Motaln
  2. Rojs Urška
  3. Nika Budja
  4. Barbara Dvoršak

Nastavnici:  

  1. Metka Križ
  2. Vanja Kancler
  3. Aleksandra Skornšek
  4. Karmen Šparaš
 5. Zdravstvene i veterinarske škole Dr. Andrije Štampara Vinkovci     (3)

Učenici:  

  1. Anastasia Ičević
  2. Tomislav Jurišić

Nastavnica:  

  1. Gordana Katarina
 6. Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti     (4)

Učenici:  

  1. Anja Hajsok
  2. Ivana Furjan

Nastavnici:  

  1. Darjan Tomašić
  2. Kornelija Kristina Planinšič
 7.  Pomorska škola Zadar   (9)

Učenici:  

  1. Dino Mustać
  2. Vito Stanin
  3. Lovre Bajlo
  4. Marin Jurlina
  5. Lucijan Ćuća

Nastavnici:  

  1. Svetko Perković, ravnatelj
  2. Ivana Supičić
  3. Ružica Znaor
  4. Marin Perinić
 8.  Gimnazija Sesvete    (4)

Učenici:  

  1. Ana Marija Radoš
  2. Ivana Lozić
  3. Gabrijel Lukić

Nastavnica:  

  1. Suzana Pešorda
 9.  Srednja škola Bedekovčina    (7)

Učenici:  

  1. Klara Lukić
  2. Paula Cepak
  3. Matej Bučev
  4. Karolina Ricijaš

Nastavnici:  

  1. Vera Hrvoj, ravnateljica
  2. Rafaela Božić
  3. Štefica Sukreški
 10.  Medicinska škola Dubrovnik     (9)

Učenici:  

  1. Sandra Rožić
  2. Gabrijela Kušurin
  3. Tina Martinović
  4. Sara Mia Munitić
  5. Jelena Kordić

Nastavnici:  

  1. Marija Čupić
  2. Lana Ferizović Karađole
  3. Šime Karađole
  4. Mihaela Tepšić
 11.  Medicinska škola, Šibenik     (21)

Učenici:  

  1. Valentin Janjac
  2. Tomislav Ivanović
  3. Mislav Rodin
  4. Matea Perić
  5. Katarina Kunčić
  6. Tea Franjković
  7. Katarina Juras
  8. Antonio Davidović
  9. Saša Vučković
  10. Luka Mlinarević
  11. Ana Mrčela
  12. Vera Džepina

Nastavnici:  

  1. Aleksandra Acalin, ravnateljica
  2. Snežana Žaja
  3. Anita Donđivić
  4. Krešimir Škugor
  5. Antonija Žaja
  6. Lidija Mačukat
  7. Jelena Plavčić
  8. Željka Turčinov
  9. Hrvoje Petrović
 12.   Škola za medicinske sestre Mlinarska, Zagreb     (15)

Učenici:  

  1. Nikolina Ban
  2. Sanja Jelić
  3. Nikolina Dejković
  4. Lucija Iličić
  5. Marko Penić
  6. Mislav Tatović
  7. Robert Stjepić
  8. Tihomir Crnjac
  9. Bruno Skušić
  10. Leonardo Kukor

Nastavnici:  

  1. Asja Jelaković, ravnateljica
  2. Natalija Šnidarić
  3. Đurđica Stanešić
  4. Suzana Đanić
  5. Sandra Samošćanec
 13.  Medicinska škola Bjelovar      (8)

Učenici:  

  1. Tin Migač
  2. Nikola Huzjak
  3. Ema Lovrak
  4. Luka Palac
  5. Sara Drčić
  6. Nensi Vojtela

Nastavnici:  

  1. Marina Rajn
  2. Tina Jelić-Balta
 14.  Srednja škola Čakovec     (12)

Učenici:  

  1. Frane Juras
  2. Abel Korunek
  3. Erika Tarandek
  4. Lana Žerjav
  5. Veronika Kontrec
  6. Sara Jambrović
  7. David Baranašić
  8. Alen Hajdarović

Nastavnici:  

  1. Evelin Novak
  2. Dunja Gašparić
  3. Ivana Juranko
  4. Nikolina Zaplatić Degač
 15.  Medicinska škola Ante Kuzmanića, Zadar     (26)

Učenici:  

  1. Tonka Brala
  2. Antonija Kuštera
  3. Lana Stipić
  4. Paula Kašelić
  5. Roberto Čakarun
  6. Laura Drlja
  7. Dominika Brkić
  8. Lana Knežević
  9. Marija Čulina
  10. Danijela Matek
  11. Ivana Vazgeč
  12. Anita Vazgeč

Nastavnici:  

  1. Davor Vidaković, ravnatelj
  2. Marija Škunca-Vrkić
  3. Jelena Kevrić
  4. Petra Karaga
  5. Luka Plazina
  6. Ljiljana Grginović
  7. Helena Bekić
  8. Sanda Ančić
  9. Marija Kresoja
  10. Sonja Šare
  11. Marija Perković
  12. Anita Mišković
  13. Ruzarijo Šoša
  14. Edin Kadić
 16.  Medicinska škola Pula       (5)

Učenici:  

  1. Anja Pletikos
  2. Magdalena Zlateska

Nastavnici:  

  1. Ivan Žagar, ravnatelj
  2. Sanja Benazić-Kliba
  3. Krešo Dembić
 17.  Srednja škola Sveti Sava Beograd     (2)

Nastavnici:  

  1. Elizabeta Marot
  2. Sanja Spasić
 18.  Srednja zdravstvena i kemijska škola Novo mesto    (4)

Učenici:  

  1. Tjaša Udovč
  2. Nina Jovanović

Nastavnici:  

  1. Mojca Simončič
  2. Slađana Sladojević
 19.  Zdravstvena škola Split     (9)

Učenici:  

  1. Ivona Babić
  2. Duje Peričić
  3. Ana Zorica
  4. Tonia Bartulović
  5. Maja Sabljić
  6. Zoe Burazinć

Nastavnici:  

  1. Mira Talaja
  2. Marijana Geets-Kesić
  3. Sanja Perić
 20.  Škola za medicinske sestre Vrapče, Zagreb    (17)

Učenici:  

  1. Margareta Bakonji
  2. Karla Anić
  3. Tino Pili
  4. Dorotea Šabarić
  5. Klara Jančić
  6. Sara Pejić
  7. Anamarija Žitković
  8. Josipa Lukić
  9. Mario Nagrajsalović
  10. Luka Bakonji

Nastavnici:  

  1. Višnja Vičić-Hudorović, ravnateljica
  2. Zlatica Šimunović
  3. Aleksandra Vidoša
  4. Irena Crkvenac
  5. Mirjana Kozina
  6. Anja Bašak
  7. Anita Buble-Ocvirek
 21.  Srednja škola Pregrada     (7)

Učenici:  

  1. Matija Kundih
  2. Danijel Fruk
  3. Andreja Lovrenšćak
  4. Petra Klasić

Nastavnici:  

  1. Ivana Jedvaj
  2. Martina Pavleković
  3. Mario Sambolec
 22. Farmaceutsko-fizioterapeutska skola Beograd      (4)

Učenici:  

  1. Marina Stepanoski
  2. Marija Nikolić

Nastavnici:  

  1. Biljana Vasić
  2. Maja Pavlović
 23.   Medicinska škola „Draginja Nikšić“ Sremska Mitrovic      (14)

Učenici:  

  1. Nikola Savić
  2. Mina Vuletić
  3. Jovana Roljić
  4. Anastasija Serdar
  5. Dorotea Savić
  6. Todor Marković
  7. Stefan Nikolovski
  8. Nenad Vučić
  9. Nikolina Simić

Nastavnici:  

  1. Branislav Vuletić
  2. Zvezdana Roljić
  3. Miloš Dobrić
  4. Dragana Pejić
  5. Dimitrije Dukić
 24.  Medicinska škola Osijek     (10)

Učenici:  

  1. Ema Skoko
  2. Karmen Lajčak
  3. Noemy Živičnjak
  4. Ivana Simić
  5. Antonia Bungić
  6. Tamara Mičić

Nastavnici:  

  1. Sanja Dravinski, ravnateljica
  2. Maja Carević
  3. Martina Tot
  4. Branislava Laurović
 25.  Škola za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb      (5)

Učenici: 

  1. Ana Aberlić
  2. Lucija Družeta Kljajić
  3. Selma Dervišagić
  4. Klara Kos

Nastavnica:  

  1. Ivana Merlin
 26.  Škola suvremenog plesa Ane Maletić, Zagreb     (3)

Učenici:  

  1. Karla Žuglić
  2. Damian Vereš

Nastavnica:  

  1. Biserka Šavora
 27.   Medicinska škola „Beograd“    (9)

Učenici:  

  1. Aleksandra Nešić
  2. Milena Biljić
  3. Milica Jovanović
  4. Dunja Bogojević
  5. Jovana Djurić

Nastavnici:  

  1. Predrag Jovanović, v.d. ravnatelj
  2. Iljana Rakić
  3. Dejan Gajović
  4. Sandra Mrdjen
 28.  Srednja škola Pakrac     (9)

Učenici:  

  1. Marija Šapić
  2. Sandra kozić
  3. Alen Rendula
  4. Josip Dupor
  5. Domagoj Vonić
  6. Matej Žižak

Nastavnici:  

  1. Matej Visković
  2. Vesna Božić
  3. Ana Tidlačko
 29.  Srednja škola Koprivnica     (6)

Učenici:  

  1. Victoria Savić
  2. Tea Barčanec
  3. Ana Marija Friščić
  4. Barbara Vrbanić

Nastavnici:  

  1. Vladimir Obranović
  2. Petra Šimunić
 30.  Srednja medicinska škola Slavonski Brod     (13)

Učenici:  

  1. Ivana Brkić
  2. Karlo Drašković
  3. Filip Gusak
  4. Antonio Juričić
  5. Slavica Martinić – Meštrante
  6. Ivan Nekić
  7. Alen Pecikozić
  8. Diana Serdar
  9. Šimo Šimić
  10. Magdalena Vuković

Nastavnici:  

  1. Ivana Galović
  2. Aleksandar Končar
  3. Ivana Opačak
31.  Srednja stručna škola „Miloš Crnjanski“ Kikinda     (6)

Učenici:  

  1. Andreja Dokić
  2. Minja Petrov
  3. Tijana  Karić

Nastavnici:  

  1. Milorad Karanović, ravnatelj
  2. Ljiljana Radišić
  3. Vanja Injac Zabrdac
32.  Zubotehnička škola Beograd     (8)

Učenici:  

  1. Helena Kostić
  2. Matea Melović
  3. Emilija Đorđević
  4. Katarina Pešić

Nastavnici:  

  1. Ana Gajić
  2. Nataša Milanović
  3. Iva Pilipović
  4. Nataša Božić
33.  Srednja zubotehnička škola Sarajevo    (10)

Učenici:  

  1. Amina Pekić
  2. Kurt Sajra
  3. Elma Ramić
  4. Asija Skakić
  5. Nihad Kešmer
  6. Muhamed Gledo

Nastavnici:  

  1. Elvira Jašarbašić, ravnateljica
  2. Melisa Livnjak Krdžalić
  3. Elma Jusić
  4. Ezrema Boškailo
34.  Medicinska škola u Rijeci     (13)

Učenici:  

  1. Ela Mila Bošnjak
  2. Mia Čop
  3. Tena Kosanović
  4. Hana Mašinović
  5. Emma Pajtl
  6. Jan Samardžija
  7. Dora Spahić
  8. Lucija Žic

Nastavnici:  

  1. Nensi Araminčić
  2. Kornelia Doračić
  3. Zvonko Miškić
  4. Božica Vičević
  5. Martina Weinberger-Viljušić
35.  1. gimnazija Split     (3)

Učenici:  

  1. Gabriela Bošnjak
  2. Ivana Radošević

Nastavnica:  

  1. Damira Čupić
36.  Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić-Nehaj     (5)

Učenici:  

  1. Doris Zec
  2. Sarafina Bralo
  3. Antonija Dundić
  4. Luka Tabain

Nastavnik:  

  1. Mirko Tocilj
37.  Srednja škola „Arboretum Opeka“ Marčan     (3)

Učenici:  

  1. Glorija Dvorščak
  2. Nikolina Bistrović

Nastavnica:  

  1. Nataša Posavec
38.  JU Srednja medicinska škola - Jezero Sarajevo     (6)

Učenici:  

  1. Emrah Skopak
  2. Muhidin Selimović
  3. Ermin Piljević

Nastavnica:  

  1. Jasminka Kulić, ravnateljica
  2. Azra Gec
  3. Elisa Vreto

    
Pokrovitelji i sponzori 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“  Pokrovitelji i sponzori 13. Smotre „Dani E-medica 2020.“ Minimiziraj
 
     

 

POD POKROVITELJSTVOM:

 

                           Pod pokroviteljstvom
 
  

                                 


...................................................................................................................................................................................................

ZLATNI SPONZOR:
  


 
...................................................................................................................................................................................................

SPONZORI
:
 

 
 
                                        


                                                                       

      
 

    
 Zahvaljujemo na potpori projektu „E-medica": Minimiziraj

  
© 2020 e-medica. Podržano od CARNet (www.carnet.hr) i CITUS d.o.o. (www.citus.hr)   Uvjeti uporabe  Izjava o privatnosti
DotNetNuke® is copyright 2002-2020 by DotNetNuke Corporation